Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > SCRH6D38-470
Permintaan Quote
Melayu
1262980Image SCRH6D38-470.Bel
SCRH6D38-470
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    SCRH6D38-470
  • Penerangan
    FIXED IND 47UH 950MA 155 MOHM
  • Toleransi
    ±30%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.283" L x 0.283" W (7.20mm x 7.20mm)
  • Siri
    SCRH6D38
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    10kHz
  • inductance
    47µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.157" (4.00mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    47µH Shielded Inductor 950mA 155 mOhm Max Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    155 mOhm Max
  • Rating Semasa
    950mA
  • Semasa - Ketepuan
    950mA