Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > CMH322522-R22KL
Permintaan Quote
Melayu
6058153Image CMH322522-R22KL.Bourns, Inc.
CMH322522-R22KL
  • Nombor Bahagian
    CMH322522-R22KL
  • Penerangan
    FIXED IND 220NH 450MA 320 MOHM
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±10%
  • Pembekal Peranti Pakej
    1210
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    CMH322522
  • penilaian
  • Q @ Freq
    30 @ 25.2MHz
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1210 (3225 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
    Ferrite
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    25.2MHz
  • inductance
    220nH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.094" (2.40mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    350MHz
  • Penerangan terperinci
    220nH Shielded Wirewound Inductor 450mA 320 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
  • DC Rintangan (DCR)
    320 mOhm Max
  • Rating Semasa
    450mA