Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > CMH322522-R33KL
Permintaan Quote
Melayu
2283317Image CMH322522-R33KL.Bourns, Inc.
CMH322522-R33KL
  • Nombor Bahagian
    CMH322522-R33KL
  • Penerangan
    FIXED IND 330NH 450MA 400 MOHM
  • Toleransi
    ±10%
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
  • Q @ Freq
    30 @ 25.2MHz
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    25.2MHz
  • inductance
    330nH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.094" (2.40mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    300MHz
  • Penerangan terperinci
    330nH Shielded Wirewound Inductor 450mA 400 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
  • DC Rintangan (DCR)
    400 mOhm Max
  • Rating Semasa
    450mA