Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > HCM1A1305-4R7-R
Permintaan Quote
Melayu
2707480Image HCM1A1305-4R7-R.Bussmann (Eaton)
HCM1A1305-4R7-R
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
250+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    HCM1A1305-4R7-R
  • Penerangan
    FIXED IND 4.7UH 15.0A SMD
  • Model ECAD
  • Jenis
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
    SMD
  • Saiz / Dimensi
    0.524" L x 0.480" W (13.30mm x 12.20mm)
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    HCM1A
  • penilaian
    AEC-Q200
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    2-SMD, J-Lead
  • Nama lain
    HCM1A1305-4R7
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
    Iron Powder
  • Pengilang Standard Lead Time
    21 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    4.7µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.197" (5.00mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    4.7µH Shielded Inductor 9.3A 12.7 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
  • DC Rintangan (DCR)
    12.7 mOhm Max
  • Rating Semasa
    9.3A
  • Semasa - Ketepuan
    15A