Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > HCM1A1305-6R8-R
Permintaan Quote
Melayu
6849080Image HCM1A1305-6R8-R.Bussmann (Eaton)
HCM1A1305-6R8-R
Dalam stok
250+
  • Nombor Bahagian
    HCM1A1305-6R8-R
  • Penerangan
    FIXED IND 6.8UH 13.0A SMD
  • Toleransi
    ±20%
  • Saiz / Dimensi
    0.524" L x 0.480" W (13.30mm x 12.20mm)
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    HCM1A1305-6R8
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    6.8µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.197" (5.00mm)
  • Penerangan terperinci
    6.8µH Shielded Inductor 8.3A 15 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
  • DC Rintangan (DCR)
    15 mOhm Max
  • Rating Semasa
    8.3A
  • Semasa - Ketepuan
    13A