Rumah > Produk > suis > Suis DIP > 219-12ESJ
Permintaan Quote
Melayu
158319
219-12ESJ
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1005+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    219-12ESJ
  • Penerangan
    SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
  • Model ECAD
  • boleh dibasuh
    No
  • Penilaian voltan
    20VDC
  • Style penamatan
    J Lead
  • Siri
    219
  • Pitch
    0.100" (2.54mm), Full
  • pembungkusan
    Tube
  • Nama lain
    219012ESJ
    21912ESJ
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 85°C
  • Bilangan Jawatan
    12
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Life mekanikal
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Panjang
    1.258" (31.95mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi Lembaga atas
    0.224" (5.70mm)
  • ciri-ciri
    Epoxy Sealed Terminals
  • Life elektrik
    2,000 Cycles
  • Penerangan terperinci
    Dip Switch SPST 12 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC
  • Rating Semasa
    100mA
  • Hubungi bahan
    Beryllium Copper
  • Hubungi Selesai
    Gold
  • Circuit
    SPST
  • Bahan badan
  • Jenis penggerak
    Slide (Standard)
  • Tahap penggerak
    Raised
219-12ESJF
219-12ESJF
Penerangan: SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V