Rumah > Produk > suis > Suis DIP > 219-12ESJF
Permintaan Quote
Melayu
219-12ESJF
Dalam stok
1005+
  • Nombor Bahagian
    219-12ESJF
  • Penerangan
    SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
  • Penilaian voltan
    20VDC
  • Pitch
    0.100" (2.54mm), Full
  • pembungkusan
    Tube
  • Nama lain
    219012ESJF
    21912ESJF
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 85°C
  • Panjang
    1.258" (31.95mm)
  • Tinggi Lembaga atas
    0.224" (5.70mm)
  • Penerangan terperinci
    Dip Switch SPST 12 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC
  • Rating Semasa
    100mA
  • Hubungi bahan
    Beryllium Copper
  • Hubungi Selesai
    Gold
  • Circuit
    SPST
  • Bahan badan
  • Jenis penggerak
    Slide (Standard)
  • Tahap penggerak
    Raised
219-12ESJ
219-12ESJ
Penerangan: SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V