Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > kristal > 402F38422IDT
Permintaan Quote
Melayu
4948203Image 402F38422IDT.CTS Electronic Components
402F38422IDT
  • Nombor Bahagian
    402F38422IDT
  • Penerangan
    CRYSTAL 38.4000MHZ 18PF SMD
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • beban kemuatan
    18pF
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • kekerapan Toleransi
    ±20ppm
  • kekerapan kestabilan
    ±20ppm
  • kekerapan
    38.4MHz
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    60 Ohms
  • Penerangan terperinci
    38.4MHz ±20ppm Crystal 18pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead