Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > kristal > 402F38433CAR
Permintaan Quote
Melayu
186543Image 402F38433CAR.CTS Electronic Components
402F38433CAR
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    402F38433CAR
  • Penerangan
    CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • beban kemuatan
    10pF
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • kekerapan Toleransi
    ±30ppm
  • kekerapan kestabilan
    ±30ppm
  • kekerapan
    38.4MHz
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    60 Ohms
  • Penerangan terperinci
    38.4MHz ±30ppm Crystal 10pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead