Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > kristal > 425F35B024M0000
Permintaan Quote
Melayu
2413766Image 425F35B024M0000.CTS Electronic Components
425F35B024M0000
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    425F35B024M0000
  • Penerangan
    CRYSTAL 24.0000MHZ 13PF SMD
  • Saiz / Dimensi
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Pakej / Kes
    4-SMD, No Lead
  • Nama lain
    CTX1231DKR
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • beban kemuatan
    13pF
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • kekerapan Toleransi
    ±30ppm
  • kekerapan kestabilan
    ±50ppm
  • kekerapan
    24MHz
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    80 Ohms
  • Penerangan terperinci
    24MHz ±30ppm Crystal 13pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead