Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > kristal > 425F35E024M0000
Permintaan Quote
Melayu
4334595Image 425F35E024M0000.CTS Electronic Components
425F35E024M0000
Dalam stok
3000+
  • Nombor Bahagian
    425F35E024M0000
  • Penerangan
    CRYSTAL 24.0000MHZ 20PF SMD
  • Saiz / Dimensi
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    13 Weeks
  • beban kemuatan
    20pF
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • kekerapan Toleransi
    ±30ppm
  • kekerapan kestabilan
    ±50ppm
  • kekerapan
    24MHz
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    80 Ohms
  • Penerangan terperinci
    24MHz ±30ppm Crystal 20pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead