Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > kristal > 445W23K12M00000
Permintaan Quote
Melayu
2982945Image 445W23K12M00000.CTS Electronic Components
445W23K12M00000
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    445W23K12M00000
  • Penerangan
    CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD
  • Model ECAD
  • Jenis
    MHz Crystal
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Siri
    445
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    2-SMD, No Lead
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 50°C
  • Mod operasi
    Fundamental
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • beban kemuatan
    8pF
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.053" (1.35mm)
  • kekerapan Toleransi
    ±20ppm
  • kekerapan kestabilan
    ±30ppm
  • kekerapan
    12MHz
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    50 Ohms
  • Penerangan terperinci
    12MHz ±20ppm Crystal 8pF 50 Ohms 2-SMD, No Lead