Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > kristal > 445W23K30M00000
Permintaan Quote
Melayu
7047206Image 445W23K30M00000.CTS Electronic Components
445W23K30M00000
  • Nombor Bahagian
    445W23K30M00000
  • Penerangan
    CRYSTAL 30.0000MHZ 8PF SMD
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Suhu Operasi
    0°C ~ 50°C
  • beban kemuatan
    8pF
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.053" (1.35mm)
  • kekerapan Toleransi
    ±20ppm
  • kekerapan kestabilan
    ±30ppm
  • kekerapan
    30MHz
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    30 Ohms
  • Penerangan terperinci
    30MHz ±20ppm Crystal 8pF 30 Ohms 2-SMD, No Lead