Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > pengayun > 653V21256C3T
Permintaan Quote
Melayu
6811146Image 653V21256C3T.CTS Electronic Components
653V21256C3T
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    653V21256C3T
  • Penerangan
    OSC XO 212.5000MHZ LVDS SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    3.3V
  • Jenis
    XO (Standard)
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Siri
    653
  • penilaian
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    6-SMD, No Lead
  • Pengeluaran
    LVDS
  • Suhu Operasi
    -20°C ~ 70°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.055" (1.40mm)
  • fungsi
    Enable/Disable
  • kekerapan kestabilan
    ±20ppm
  • kekerapan
    212.5MHz
  • Penerangan terperinci
    212.5MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    66mA