Rumah > Produk > Kristal, Pengayun, Resonators > pengayun > 653V22503I2T
Permintaan Quote
Melayu
2464158Image 653V22503I2T.CTS Electronic Components
653V22503I2T
  • Nombor Bahagian
    653V22503I2T
  • Penerangan
    OSC XO 225.0000MHZ LVDS SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Bekalan
    2.5V
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.055" (1.40mm)
  • kekerapan kestabilan
    ±50ppm
  • kekerapan
    225MHz
  • Penerangan terperinci
    225MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Semasa - Bekalan (Max)
    66mA