Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > 73L2R47G
Permintaan Quote
Melayu
5574006Image 73L2R47G.CTS Electronic Components
73L2R47G
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
10000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    73L2R47G
  • Penerangan
    RES 0.47 OHM 2% 1/10W 0603
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / RoHS Compliant
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±2%
  • suhu Pekali
    ±300ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0603
  • Saiz / Dimensi
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Siri
    73Lx
  • Mod panel
    470 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.1W, 1/10W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    0603 (1608 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
    Contains lead / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • ciri-ciri
    Current Sense
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    470 mOhms ±2% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thick Film