Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > 73L2R47J
Permintaan Quote
Melayu
6303146Image 73L2R47J.CTS Electronic Components
73L2R47J
Dalam stok
5000+
  • Nombor Bahagian
    73L2R47J
  • Penerangan
    RES 0.47 OHM 5% 1/10W 0603
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±300ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0603
  • Saiz / Dimensi
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Siri
    73L2
  • Mod panel
    470 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.1W, 1/10W
  • Pakej / Kes
    0603 (1608 Metric)
  • Nama lain
    73L2R47JTR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    26 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Penerangan terperinci
    470 mOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thick Film