Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > 73L6R36G
Permintaan Quote
Melayu
1085590Image 73L6R36G.CTS Electronic Components
73L6R36G
Dalam stok
8000+
  • Nombor Bahagian
    73L6R36G
  • Penerangan
    RES 0.36 OHM 2% 3/4W 2010
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / RoHS Compliant
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±2%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    2010
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • Siri
    73Lx
  • Mod panel
    360 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.75W, 3/4W
  • Pakej / Kes
    2010 (5025 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
    Contains lead / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.028" (0.71mm)
  • Penerangan terperinci
    360 mOhms ±2% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Thick Film