Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > 73L6R43J
Permintaan Quote
Melayu
6685774Image 73L6R43J.CTS Electronic Components
73L6R43J
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
8000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    73L6R43J
  • Penerangan
    RES 0.43 OHM 5% 3/4W 2010
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / RoHS Compliant
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    2010
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • Siri
    73Lx
  • Mod panel
    430 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.75W, 3/4W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    2010 (5025 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
    Contains lead / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.028" (0.71mm)
  • ciri-ciri
    Current Sense
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    430 mOhms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Thick Film