Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > 744C083124JP
Permintaan Quote
Melayu
4124437Image 744C083124JP.CTS Electronic Components
744C083124JP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
8000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    744C083124JP
  • Penerangan
    RES ARRAY 4 RES 120K OHM 2012
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm)
  • Siri
    744
  • Resistor-Ratio-Drift
  • Nisbah Pemadanan Rintangan
  • Rintangan (ohm)
    120k
  • Power Per Element
    125mW
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    2012, Concave, Long Side Terminals
  • Nama lain
    744C083124JPTR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Perintang
    4
  • Bilangan Pins
    8
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    20 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Penerangan terperinci
    120k Ohm ±5% 125mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2012, Concave, Long Side Terminals