Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > 744C083152JP
Permintaan Quote
Melayu
4689555Image 744C083152JP.CTS Electronic Components
744C083152JP
Dalam stok
4000+
  • Nombor Bahagian
    744C083152JP
  • Penerangan
    RES ARRAY 4 RES 1.5K OHM 2012
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.200" L x 0.126" W (5.08mm x 3.20mm)
  • Rintangan (ohm)
    1.5k
  • Power Per Element
    125mW
  • Nama lain
    744C083152JPTR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    22 Weeks
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • Penerangan terperinci
    1.5k Ohm ±5% 125mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2012, Concave, Long Side Terminals