Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > 752091104JP
Permintaan Quote
Melayu
4873857Image 752091104JP.CTS Electronic Components
752091104JP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    752091104JP
  • Penerangan
    RES ARRAY 8 RES 100K OHM 9SRT
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm)
  • Siri
    752
  • Resistor-Ratio-Drift
  • Nisbah Pemadanan Rintangan
  • Rintangan (ohm)
    100k
  • Power Per Element
    80mW
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    9-SRT
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Perintang
    8
  • Bilangan Pins
    9
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.100" (2.53mm)
  • Penerangan terperinci
    100k Ohm ±5% 80mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 9-SRT
  • litar Jenis
    Bussed
  • aplikasi
752091104G
752091104G
Penerangan: RES ARRAY 8 RES 100K OHM 9SRT
Pengilang: CTS Electronic Components
752091104JPTR7
752091104JPTR7