Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > 752091121GPTR7
Permintaan Quote
Melayu
1691419Image 752091121GPTR7.CTS Electronic Components
752091121GPTR7
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    752091121GPTR7
  • Penerangan
    RES ARRAY 8 RES 120 OHM 9SRT
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±2%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.515" L x 0.080" W (13.08mm x 2.03mm)
  • Rintangan (ohm)
    120
  • Power Per Element
    80mW
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    9-SRT
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Perintang
    8
  • Bilangan Pins
    9
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.100" (2.53mm)
  • Penerangan terperinci
    120 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 9-SRT