Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > 766141334GP
Permintaan Quote
Melayu
766141334GP
  • Nombor Bahagian
    766141334GP
  • Penerangan
    RES ARRAY 13 RES 330K OHM 14SOIC
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±2%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
  • Rintangan (ohm)
    330k
  • Power Per Element
    80mW
  • Pakej / Kes
    14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Perintang
    13
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.069" (1.75mm)
  • Penerangan terperinci
    330k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • litar Jenis
    Bussed
  • aplikasi
766141390G
766141390G
Penerangan: RES ARRAY 13 RES 39 OHM 14SOIC
Pengilang: CTS Electronic Components
766141333GP
766141333GP
Penerangan: RES ARRAY 13 RES 33K OHM 14SOIC
766141332GPTR13
766141332GPTR13
766141334GPTR7
766141334GPTR7
Penerangan: RES ARRAY 13 RES 330K OHM 14SOIC