Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > 766141390GP
Permintaan Quote
Melayu
766141390GP
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
840+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    766141390GP
  • Penerangan
    RES ARRAY 13 RES 39 OHM 14SOIC
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±2%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
  • Siri
    766
  • Resistor-Ratio-Drift
  • Nisbah Pemadanan Rintangan
  • Rintangan (ohm)
    39
  • Power Per Element
    80mW
  • pembungkusan
    Tube
  • Pakej / Kes
    14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Perintang
    13
  • Bilangan Pins
    14
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.069" (1.75mm)
  • Penerangan terperinci
    39 Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • litar Jenis
    Bussed
  • aplikasi
766141333GPTR13
766141333GPTR13
Penerangan: RES ARRAY 13 RES 33K OHM 14SOIC
Pengilang: CTS Electronic Components
766141390GPTR7
766141390GPTR7
Penerangan: RES ARRAY 13 RES 39 OHM 14SOIC
766141333G
766141333G