Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > 766143510GP
Permintaan Quote
Melayu
766143510GP
  • Nombor Bahagian
    766143510GP
  • Penerangan
    RES ARRAY 7 RES 51 OHM 14SOIC
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±2%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
  • Rintangan (ohm)
    51
  • Power Per Element
    160mW
  • Pakej / Kes
    14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.069" (1.75mm)
  • Penerangan terperinci
    51 Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • litar Jenis
    Isolated
  • aplikasi
766143512GPTR7
766143512GPTR7
Penerangan: RES ARRAY 7 RES 5.1K OHM 14SOIC
Pengilang: CTS Electronic Components
766143510GPTR13
766143510GPTR13
Penerangan: RES ARRAY 7 RES 51 OHM 14SOIC
766143474G
766143474G
Penerangan: RES ARRAY 7 RES 470K OHM 14SOIC
Penerangan: RES ARRAY 7 RES 47K OHM 14SOIC
Penerangan: RES ARRAY 7 RES 510 OHM 14SOIC