Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > 766143512GP
Permintaan Quote
Melayu
766143512GP
  • Nombor Bahagian
    766143512GP
  • Penerangan
    RES ARRAY 7 RES 5.1K OHM 14SOIC
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±2%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
  • Rintangan (ohm)
    5.1k
  • Power Per Element
    160mW
  • Pakej / Kes
    14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
  • Nama lain
    766-143-R5.1KP
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.069" (1.75mm)
  • Penerangan terperinci
    5.1k Ohm ±2% 160mW Power Per Element Isolated 7 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)