Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DBMAME-25P
Permintaan Quote
Melayu
DBMAME-25P
  • Nombor Bahagian
    DBMAME-25P
  • Penerangan
    CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • tolok Wire
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Crimp
  • Shell saiz, penyambung Layout
    3 (DB, B)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Siri
    24308-Style, D*MAM
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    DBMAME25P
    IDBMAME25P
    IDBMAME25P-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Bilangan Jawatan
    25
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • flange Ciri
    Cable Side (4-40)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
  • Rating Semasa
    7.5A