Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DBMAME25SNMBK52
Permintaan Quote
Melayu
DBMAME25SNMBK52
  • Nombor Bahagian
    DBMAME25SNMBK52
  • Penerangan
    CONN DSUB RCPT 25POS PNL MNT
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • Voltan - DC Spark Over (Nom)
    Copper Alloy
  • voltan
  • Atribut jenis
  • penamatan
    Crimp
  • menyusun Arah
    Signal
  • Shell Saiz - Insert (Convert Dari)
    Brass, Gold Plated
  • Siri
    MIL-DTL-24308, D*MAM
  • Rosh Status
    Bulk
  • Pitch - Penyambung
  • Nama lain
    IDBMAME25SNMBK52
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Bilangan Jawatan
    25
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
    12 Weeks
  • Nombor Bahagian pengilang
    DBMAME25SNMBK52
  • Panjang - Threaded Bahagian bawah Ketua
  • ciri-ciri
  • berkembang Penerangan
    25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount Crimp
  • Penerangan
    CONN DSUB RCPT 25POS PNL MNT
  • Rating Semasa (Per Contact)
    Cable Side (4-40)
  • Rating Semasa
    7.5A