Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DBMMC17H2PJ
Permintaan Quote
Melayu
DBMMC17H2PJ
  • Nombor Bahagian
    DBMMC17H2PJ
  • Penerangan
    CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • penamatan
    Solder
  • Shell saiz, penyambung Layout
    3 (DB, B) - 17W2
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Siri
    24308-Style, Combo D®, D*MM
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Bilangan Jawatan
    17 (15 + 2 Power)
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • flange Ciri
    Board Side (4-40)
  • ciri-ciri
    Board Lock, Mounting Brackets, Shielded
  • Penerangan terperinci
    17 (15 + 2 Power) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector
  • Rating Semasa
    7.5A, 40A