Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DBMMC25SJ
Permintaan Quote
Melayu
DBMMC25SJ
  • Nombor Bahagian
    DBMMC25SJ
  • Penerangan
    CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • penamatan
    Solder
  • Shell saiz, penyambung Layout
    3 (DB, B)
  • Shell Bahan Kemasan
    Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
  • Siri
    24308-Style, D*MM
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Bilangan Jawatan
    25
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount, Through Hole, Right Angle
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • flange Ciri
    Board Side (4-40)
  • ciri-ciri
    Board Lock, Mounting Brackets
  • Penerangan terperinci
    25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    7.5A