Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DCMAMT37SNM
Permintaan Quote
Melayu
776288
DCMAMT37SNM
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    DCMAMT37SNM
  • Penerangan
    CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Model ECAD
  • tolok Wire
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Crimp
  • Shell saiz, penyambung Layout
    4 (DC, C)
  • Shell Bahan Kemasan
    Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium
  • Siri
    24308-Style, D*MAM
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    IDCMAMT37SNM
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    37
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
  • flange Ciri
    Cable Side (M3)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    7.5A
  • Jenis hubungan
    Signal
  • Hubungi bahan
    Copper Alloy
  • Borang hubungan
    Machined
  • Hubungi Selesai Ketebalan
    50.0µin (1.27µm)
  • Hubungi Selesai
    Gold
  • Jenis penyambung
    Receptacle, Female Sockets
  • Style penyambung
    D-Sub
  • warna
    Black
  • Jarak Backset
DCMAMT37PNMBK52
DCMAMT37PNMBK52
Penerangan: CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
Pengilang: Cannon
DCMAMR37SA101
DCMAMR37SA101
Penerangan: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Pengilang: Cannon
DCMAMT37SNM-F225
DCMAMT37SNM-F225
DCMAMT-37S
DCMAMT-37S