Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > DCMAMT62PNM
Permintaan Quote
Melayu
DCMAMT62PNM
  • Nombor Bahagian
    DCMAMT62PNM
  • Penerangan
    CONN D-SUB HD PLUG 62POS PNL MNT
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Shell saiz, penyambung Layout
    4 (DC, C) High Density
  • Shell Bahan Kemasan
    Brass, Yellow Chromate Plated Cadmium
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C
  • Bilangan Baris
    3
  • Bilangan Jawatan
    62
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • flange Ciri
    Cable Side (M3)
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    62 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
  • Rating Semasa
    7.5A