Rumah > Produk > Cable Assemblies > D-Sub Kabel > MDM-15SH034B
Permintaan Quote
Melayu
MDM-15SH034B
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MDM-15SH034B
  • Penerangan
    MICRO 15POS SKT 8"
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • penggunaan
  • Jenis
    D-Type, Micro-D
  • perisai
  • Siri
    MDM
  • Nama lain
    IMDM-15SH034B
    MDM15SH034B
  • Bilangan Jawatan
    15
  • Pengilang Standard Lead Time
    12 Weeks
  • Panjang
    0.667' (203.20mm, 8.00")
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Penerangan terperinci
    D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple 0.667' (203.20mm, 8.00") Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads