Rumah > Produk > Cable Assemblies > D-Sub Kabel > MDM-15SH034L
Permintaan Quote
Melayu
MDM-15SH034L
  • Nombor Bahagian
    MDM-15SH034L
  • Penerangan
    MICRO 15 F 8" RBW JACKS LP
  • Model ECAD
  • penggunaan
  • Jenis
    D-Type, Micro-D
  • perisai
  • Siri
    83513-Style Micro D Metal Shell (MDM)
  • Bilangan Jawatan
    15
  • Pengilang Standard Lead Time
    9 Weeks
  • Panjang
    0.667' (203.20mm, 8.00")
  • Penerangan terperinci
    D-Sub Cable Assembly D-Type, Micro-D Multiple, Individual 0.667' (203.20mm, 8.00") Receptacle, Female Sockets to Individual Wire Leads