Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > MDM-31SSM3
Permintaan Quote
Melayu
MDM-31SSM3
  • Nombor Bahagian
    MDM-31SSM3
  • Penerangan
    CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
  • Helaian data
  • Model ECAD
  • tolok Wire
  • Penilaian voltan
  • penamatan
    Solder Cup
  • Shell saiz, penyambung Layout
    0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
  • Shell Bahan Kemasan
    Aluminum, Yellow Chromate Cadmium Plated
  • Siri
    83513-Style Micro D Metal Shell (MDM)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    IMDM-31SSM3
    MDM31SSM3
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Baris
    2
  • Bilangan Jawatan
    31
  • pemasangan Jenis
    Panel Mount
  • Bahan Terbakar Rating
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Perlindungan Ingress
  • perumahan bahan
    Liquid Crystal Polymer (LCP)
  • flange Ciri
    Cable Side, Male Jackscrew (2-56)
  • ciri-ciri
    Shielded
  • Penerangan terperinci
    31 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    3A