Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > D-Sub Penyambung > MDM-31SSM7
Permintaan Quote
Melayu
MDM-31SSM7
  • Nombor Bahagian
    MDM-31SSM7
  • Penerangan
    CONN MICRO-D RCPT 31POS PNL MNT
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Jawatan
    31
  • flange Ciri
    Mating Side, Female Screwlock (2-56)
  • Penerangan terperinci
    31 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
  • Rating Semasa
    3A