Rumah > Produk > Penyambung, interkoneksi > Penyambung segi empat tepat - Perumahan > TST24PA00
Permintaan Quote
Melayu
2420807Image TST24PA00.Cannon
TST24PA00
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    TST24PA00
  • Penerangan
    CONN PLUG HSG 24POS
  • Siri
    Trident Rectangular
  • Jarak Row
    0.200" (5.08mm)
  • Pitch
    0.200" (5.08mm)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    192923-5950-ND
  • Bilangan Baris
    4
  • Bilangan Jawatan
    24
  • Nota
    Contacts Not Included
  • pemasangan Jenis
    Free Hanging (In-Line)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
  • Jenis Fastening
    Latch Lock
  • Penerangan terperinci
    24 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.200" (5.08mm)