Permintaan Quote
Melayu
TST24RB05Y
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    TST24RB05Y
  • Penerangan
    CONN RECEPT PCB 24POS GOLD PIN
  • Model ECAD
  • Penilaian voltan
    250V
  • penamatan
    Solder
  • Style
    Board to Cable/Wire
  • menyelubungi
    Unshrouded
  • Siri
    Trident Rectangular
  • Row Jarak - Mengawan
    0.200" (5.08mm)
  • Pitch - Mengawan
    0.200" (5.08mm)
  • pembungkusan
    Bulk
  • Secara keseluruhan Cara Negara
  • Nama lain
    192900-0416-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Bilangan Baris
    4
  • Bilangan Jawatan Sarat
    All
  • Bilangan Jawatan
    24
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Bahan Terbakar Rating
    UL94 V-0
  • Mengawan menyusun Heights
  • Pengilang Standard Lead Time
    13 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Berbeza Penghantaran Data
    Polyamide (PA), Nylon
  • penebat Tinggi
    0.531" (13.50mm)
  • penebat Warna
    Black
  • Perlindungan Ingress
  • ciri-ciri
    Mounting Flange
  • Jenis Fastening
    Latch Holder
  • Penerangan terperinci
    Connector Header Through Hole 24 position 0.200" (5.08mm)
  • Rating Semasa
    13A
  • Jenis hubungan
    Male Pin
  • Hubungi bentuk
    Circular
  • Hubungi bahan
  • Cara Negara - Post
    0.224" (5.70mm)