Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > ATV30C180J-HF
Permintaan Quote
Melayu
5651592Image ATV30C180J-HF.Comchip Technology
ATV30C180J-HF
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
3000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ATV30C180J-HF
  • Penerangan
    TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    1
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    20V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    18V
  • Voltan - Breakdown
    SMC (DO-214AB)
  • Jenis
    Zener
  • Siri
    Automotive, AEC-Q101
  • Rosh Status
    Tape & Reel (TR)
  • Ripple Semasa - Kekerapan Rendah
    Automotive
  • Perlindungan Talian kuasa
    3000W (3kW)
  • Power - Pulse Peak
    102.74A
  • polarisasi
    DO-214AB, SMC
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Nombor Bahagian pengilang
    ATV30C180J-HF
  • Penerangan
    TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AB
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    29.2V