Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > ATV30C190J-HF
Permintaan Quote
Melayu
4043025Image ATV30C190J-HF.Comchip Technology
ATV30C190J-HF
Dalam stok
3000+
  • Nombor Bahagian
    ATV30C190J-HF
  • Penerangan
    TVS DIODE 19VWM 30.8VC DO214AB
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    21.1V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    19V
  • Voltan - Breakdown
    SMC (DO-214AB)
    Automotive, AEC-Q101
  • Rosh Status
    Tape & Reel (TR)
  • Ripple Semasa - Kekerapan Rendah
    Automotive
  • Perlindungan Talian kuasa
    3000W (3kW)
  • Power - Pulse Peak
    97.47A
  • polarisasi
    DO-214AB, SMC
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Nombor Bahagian pengilang
    ATV30C190J-HF
  • Penerangan
    TVS DIODE 19VWM 30.8VC DO214AB
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    30.8V