Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > ATV30C330JB-HF
Permintaan Quote
Melayu
2054513Image ATV30C330JB-HF.Comchip Technology
ATV30C330JB-HF
  • Nombor Bahagian
    ATV30C330JB-HF
  • Penerangan
    TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AB
  • Model ECAD
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    36.7V
  • Voltan - pecah-lampau
    1
  • Voltan - Breakdown (Min)
    33V
  • Perlindungan Talian kuasa
    3000W (3kW)
  • Power - Pulse Peak
    56.29A
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Nombor Bahagian pengilang
    ATV30C330JB-HF
  • Penerangan
    TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AB
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    53.3V