Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > ATV30C430JB-HF
Permintaan Quote
Melayu
1295419Image ATV30C430JB-HF.Comchip Technology
ATV30C430JB-HF
  • Nombor Bahagian
    ATV30C430JB-HF
  • Penerangan
    TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB
  • Model ECAD
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    47.8V
  • Voltan - pecah-lampau
    1
  • Voltan - Breakdown (Min)
    43V
  • Perlindungan Talian kuasa
    3000W (3kW)
  • Power - Pulse Peak
    43.23A
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Nombor Bahagian pengilang
    ATV30C430JB-HF
  • Penerangan
    TVS DIODE 43VWM 69.4VC DO214AB
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    69.4V