Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > ATV30C450J-HF
Permintaan Quote
Melayu
6100143Image ATV30C450J-HF.Comchip Technology
ATV30C450J-HF
  • Nombor Bahagian
    ATV30C450J-HF
  • Penerangan
    TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AB
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    1
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    50V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    45V
  • Perlindungan Talian kuasa
    3000W (3kW)
  • Power - Pulse Peak
    41.27A
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Nombor Bahagian pengilang
    ATV30C450J-HF
  • Penerangan
    TVS DIODE 45VWM 72.7VC DO214AB
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    72.7V