Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > ATV50C191J-HF
Permintaan Quote
Melayu
6996710Image ATV50C191J-HF.Comchip Technology
ATV50C191J-HF
  • Nombor Bahagian
    ATV50C191J-HF
  • Penerangan
    TVS DIODE 190V 307.8V DO214AB
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    190V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    307.8V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    211V
  • Saluran satu arah
    1
  • Power - Pulse Peak
    5000W (5kW)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    16.2A