Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > ATV50C200JB-HF
Permintaan Quote
Melayu
2255643Image ATV50C200JB-HF.Comchip Technology
ATV50C200JB-HF
  • Nombor Bahagian
    ATV50C200JB-HF
  • Penerangan
    TVS DIODE 20V 32.4V DO214AB
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    20V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    32.4V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    22.2V
  • Power - Pulse Peak
    5000W (5kW)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    154.3A