Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > TV04A201J-G
Permintaan Quote
Melayu
416096
TV04A201J-G
  • Nombor Bahagian
    TV04A201J-G
  • Penerangan
    TVS DIODE 200VWM 324VC SMA
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    1
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    224V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    200V
  • Voltan - Breakdown
  • Siri
  • Rosh Status
    Tape & Reel (TR)
  • Ripple Semasa - Kekerapan Rendah
    General Purpose
  • Perlindungan Talian kuasa
    400W
  • Power - Pulse Peak
    1.23A
  • polarisasi
    DO-214AC, SMA
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Nombor Bahagian pengilang
    TV04A201J-G
  • Penerangan
    TVS DIODE 200VWM 324VC SMA
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    324V