Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > TV04A220JB-G
Permintaan Quote
Melayu
2247346Image TV04A220JB-G.Comchip Technology
TV04A220JB-G
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    TV04A220JB-G
  • Penerangan
    TVS DIODE 22V 35.5V SMA
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    22V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    35.5V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    24.4V
  • Pembekal Peranti Pakej
    SMA (DO-214AC)
  • Power - Pulse Peak
    400W
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Pakej / Kes
    DO-214AC, SMA
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    11.27A