Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > TV04A600JB-G
Permintaan Quote
Melayu
92197Image TV04A600JB-G.Comchip Technology
TV04A600JB-G
Dalam stok
5000+
  • Nombor Bahagian
    TV04A600JB-G
  • Penerangan
    TVS DIODE 60V 96.8V SMA
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    60V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    96.8V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    66.7V
  • Pembekal Peranti Pakej
    SMA (DO-214AC)
  • Power - Pulse Peak
    400W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    DO-214AC, SMA
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    4.13A