Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - Diod > TV04A600JB-HF
Permintaan Quote
Melayu
2830308Image TV04A600JB-HF.Comchip Technology
TV04A600JB-HF
  • Nombor Bahagian
    TV04A600JB-HF
  • Penerangan
    TVS DIODE 60V 96.8V SMA
  • Model ECAD
  • Voltan - Songsang Standoff (Typ)
    60V
  • Voltan - Pengapitan (Max) @ IPP
    96.8V
  • Voltan - Breakdown (Min)
    66.7V
  • Power - Pulse Peak
    400W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 150°C (TJ)
  • Semasa - Peak Pulse (10 / 1000μs)
    4.13A